Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzucali mięsem w sądzie (wideo)

Utworzony przez piotrus, 10 stycznia 2008 r. o 16:43 Powrót do artykułu
nie wolno dac sie zaszantazowac takim typom, bo beda robili z nami co zechca, wyjda na ulice i beda zabijali bezkarnie, wyrok dobry gdyby nie mogl wyjsc po 8 latach tylko zeby na bank odsiedzial te 15 albo i dozywocie. A tak wyjdzie po 8 jak nie wczesniej , w kryminale nauczy sie jeszcze paru "sztuczek" i zacznie sie wprowadzanie "planu bicia i zabijania" w zycie....Dobrze ze ten student mial odwage stanac na sali rozpraw , w ogole byc tam gdzie ta szmata co mu to zrobila...dobrze zrobil i nie powinien dac sie zastraszyc tym deb***om. A te dziewczyny tez pierd.... zreszta szkoda gadac co oni maja we lbach....jedna wielka sieczka i tyle. Jesli patologia byla w domu to nic nie pomoze, izoloacja od srodowiska i najwazniejsze to to zeby nie czuli sie bezkarni...Mysleli ze zasztyletuja czlowieka i co? jeszcze moze im ktos podziekuje za to albo beda ich podziwiac??? ze nikt sie im nie sprzeciwi bo sie beda bali.....bandy 17 latkow ktorzy maja nasrane we lbach od prochow, alkoholu i innych swinstw!paranoja , powinny byc surowsze kary i tyle w kodeskie dla nieletnich i maloletnich...teraz baran krzyczal ze ma 17 lat a ta mu kare daje 15 ....a nie zastanowil sie wczesniej ze moze dostac za to co zrobi kryminal i ze mu sie to nie opyla...ze na h.. se zycie marnowac przez taki incydent!!! wlasnie to jest to ze maja lby puste i wypalone doszczetnie...zero myslenia!!!! zero patrzenia przed siebie....kretyni!!!!! Bravo dla sadu i poszkodowanego!!!! zero tolerancji dla takich rzeczy i sumowin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam i włosy staja mi dęba ,na styl i poziom- tej dziewczyny konrada i tego lucyferka!!! śmiech na sali jakie dno! czym wy jesteście prymitywy! szkoda dla was powietrza .już tak strasznie się ciebie boimy brudna ścierko! żyjecie tylko dzięki wspaniałomyślności tego społeczeństwa ,a trudno sie żyje ze świadomością że przez całe życie będziecie takimi śmieciami i nic nie osiągniecie! dalej będziecie siedzieć w tych swoich slamsach.teraz bijecie ,kradniecie.a za 10 lat będziecie żebrać o 20 groszy do denaturatu! albo taniego mózga!!!!to wasza świetlana przyszłość. co? strach ściska tyłek przed takim wspaniałym, radosnym żywotem? dlatego jesteście tacy agresywni bo wiecie że jesteście miernotami na których nikomu nie zależy!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CWELEM ZOSTANIE W PIERDLU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOSC napisał:
czytam i włosy staja mi dęba ,na styl i poziom- tej dziewczyny konrada i tego lucyferka!!! śmiech na sali jakie dno! czym wy jesteście prymitywy! szkoda dla was powietrza .już tak strasznie się ciebie boimy brudna ścierko! żyjecie tylko dzięki wspaniałomyślności tego społeczeństwa ,a trudno sie żyje ze świadomością że przez całe życie będziecie takimi śmieciami i nic nie osiągniecie! dalej będziecie siedzieć w tych swoich slamsach.teraz bijecie ,kradniecie.a za 10 lat będziecie żebrać o 20 groszy do denaturatu! albo taniego mózga!!!!to wasza świetlana przyszłość. co? strach ściska tyłek przed takim wspaniałym, radosnym żywotem? dlatego jesteście tacy agresywni bo wiecie że jesteście miernotami na których nikomu nie zależy!!!!!!!!!
ty szma*** zamknij to dupsk* ja nie bede o nic zebrac bo mam tyle pieniedzy ze to ja tobie moge dac na denaturat akurat tak sie sklada ze sary mi nie brakuje a ty jak taka mocna jestes na forum to dawaj sie ustawimy... anonimowo to kazdy moze powiedziec co chce ciekawe czy bys byla taka madra jakby przyszlo ci to w oczy powiedziec... nie wiesz jak bylo akurat konrad z pawlem staneli w obronie tej dziwki olki ktora to wszystko zaczela a ten studencik sie do niej sprul potem i oni ja bronili... fakt ich blad bo kołtunow sie nie broni ale zawsze staja po stronie kobiety.. a ty nic nie wiesz a sie wypowiadasz po co??? myslisz ze fajna jestes... hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
omon napisał:
Chodziłem z Nastajem przez rok do jednej klasy, do 6 podstawówki, przyszedł do mojej szkoły, bo wyrzucili go z innej. Ale muszę, przyznać że przez ten rok byliśmy dobrymi kumplami, odwiedzaliśmy się w domach czasami. Ale cieszę się bardzo, że dostał 15 lat i mam nadzieję, że odsiedzi cały wyrok. Nie czepiajcie się jego rodziców, może to i nie ich wina. To wina całego społeczeństwa z jego okolicy i obowiązującej tam "kultury", on mieszkał przy ulicy Kunickiego, wiecie jak tam jest, brud, smród i ubóstwo. Pełno tam takich jak ci dwaj, i tylko czekać aż ich kumple pójdą siedzieć za coś. Na szczęście teraz dwóch dresiarzy mniej na ulicach. A ta jego dziewczyna i jego brat....to widzicie po ich wpisach. Są tacy sami, chodząca patologia. Tylko szukają kogoś, żeby wpieprzyć za byle co, za długie włosy, za złe buty, za spojrzenie nie tam gdzie trzeba. Pełno takich, niestety.
taki z ciebie kolega korwa ze pawlowi teraz tylek obrabiasz spojrz na siebie oni zrobuili co zrobili ale sa dobrymi chlopaczynami a ty zwyklym smieciem i frajerem!! ale zapewniem cie ze pawel dowie sie o tym co tu napisales i reszte sam sobie wyobraz.. hahahahahah wiesz kolega mojego chlopaka jest tez moim kolega i dupy mu obrabiac nie pozwole FRAJERZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ależ sfrustrowani i bezsilni muszą być ci koledzy tych dwóch bandytów. Spójrzcie z jaką wsciekłoscią atakują i jakim językiem. Niestety to im tylko pozostało na szczęscie. Nic nie mogą zrobić bo wyrok już zapadł. Śmieje się im w twarz i cieszę się, że wreszcie zwyrodnialcy dostali nauczkę. Zawsze tacy pewni siebie stoją na ulicy klnąc i ublizając, odważni w grupie, z nożami. A te ich dziwczyny zawsze takie dumne jak ich faceci cwaniakują bijąc słabszych teraz zostały same. Już nie ma kto ich pukać i zmięknie im rura. Szkoda, że nie możecie zobaczyć mojego szyderczego, prowokującego usmiechu wyrażającego moje zadowolenie z wyroku i chwilę triumfu na chamstwem, prostactwem i prymitywami. Do wszystkich tych znajomych, krzykaczy i dziewczyn tych badziorów - pokrzyczcie jeszcze - mam z was niesamowitą polewkę i zajebiscie się bawię widząc wasze sfrustrowane wpisy.
dawaj ustawmy sie i smiej mi sie w twarz zobaczymy kto bedzie sie smial ostatni hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahah ahahahahahahahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kosa napisał:
kozaczki dwaj i ta jego laska i cała reszta..oni czekają na słabszych,a to takie cwaniaczki ze nas by szło dwóch to ciężko by sie czuli...i taka prawda głupia dupo!!! dostaną w pace zapinke pod prysznicem to będą zadowoleni i ty dziewczunko tez ze twoj chłopak jest najlepszą laską w wiezieniu!!!!hahaha i teraz ja brechtam z ciebie!!!!
nikt go tam nie ruszy bo grypsuje a zreszta tam siedzi pol mojego osiedla i duzo wiem.... a on ma tam szacunek bo gudlei sie tempi i takie scierwa jak ty a schylac po mydlo to sie mozesz ty....... hahahahahahahaha breechttttaaaammm sieee z ciebieeeeeeee haaahhaaaahhhaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościnnie napisał:
Niektórych z Was ponosi wyobraźnia, chłopaki grypsują więc o żadnym cweleniu w dupę niema mowy. Aha i 15 lat to tylko wyrok a wyjdą po 7-8 latach. I nie stoję tutaj w niczyjej obronie ale patrze trzeźwym okiem na to
no widze ze jedyna trzezwa osoba tutaj....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak na razie to widać kto usiłuje być mocny w gębie, szkoda czasu i energii. Bardzo dobrze, że dostali takie wyroki, to i tak za mało. Nie można dopuścić do tego aby jakaś dresiarska patologia terroryzowała i napadała na spokojnych ludzi, bo niedługo strach będzie wyjsć z domu samemu czy bez broni. Ciekawe czy gdyby student miał broń i jednemu łeb odstrzelił lub był ze znajomymi? Najłatwiej kogoś zaczepiać kiedy jest się w grupie, nie ma wtedy ryzyka, że ofierze uda się uciec wiec nie pisz mi tu o tym kto jest odważny a kto nie. Ten twój dresik gdyby był sam to by nikogo nie zaczepiał i taka to jest ta wasza "odwaga".
ty przychamuj bajere bo to ty jestes mocny w gebie dawaj i w twarz to powiedz parowo frajerska srali ci na twarz jak cie urodzili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wika napisał:
sami frajerzy mocni w gębie tylko na forum a jak by przyszlo co do czego to byście\ sie zesrali ze starchu!! jebac kudłeji!!!! i tym pier***onych studencików! i dajcie juz spokój z tymi wrzutami na ta laske bo ona ma racje a wy gówno wiecie!!!!!!!
dziekowka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre pytanie, czym są te osobniki, które wypisują tu swoje opinie, chodzi mi szczególnie o tę dwójkę, Lucyferka i to coś co śmie nazywać siebie dziewczyną, przecież nikt nie zapyta "kim"... Przecież znajdujecie się w hierarchii istot żywych nawet nie obok szczura czy kundla, ale na poziomie jakichś jednokomórkowych organizmów. Cały wasz gatunek dla dobra ludzi powinno się poddać natychmiastowej anihilacji... albo przynajmniej sterylizacji żeby więcej takich istot na świecie się nie pojawiało... I pokaż, że potrafisz napisać coś inteligentnego, a nie tylko rynsztokowy bluzg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Bardzo dobrze, moze troche sie gowniarze uspokoja.
ty sie ku*wa nieznasz na ludziach c*elu Konradzik to dobry chłopak i każdy otym wie ty k*rwo. nieznasz go wiec na ch*j pier*ollisz farmazony ty śmieciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna konrada napisał:
dziekowka
masz racje jeb*c kudłeji Konradzik to dobry chłopak jeb*ć wszystkich zakłamanych frajer*w
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty zdziro zajeb*ana, alez jestes glupia Dobre chlopaki? Ci mordercy? To sa smiecie, szmaty, ku*rwy, wyalienowane od spoleczenstwa. Wlasnie dla takich smieciow powinna byc kara smierci kretynko. TObie z kolei przydaloby sie pojsc do szkoly, pewnie zakonczylas ja na poziomie szkoly podstawowej :)wyslawiasz sie jak totalna idiotka, potrafisz tylko bluzgac normalnych ludzi broniac tych zwierzat. Jestem z Zegadłowicza i jak kozaczysz to mnie mozesz odwiedzic, skoro chcesz zeby ktos ci to powiedzial prosto w twarz. Z przyjemnoscia jeszcze napluje i dam po mordzie zdzirko. Niech cie tylko spotkam gdzies na ulicy, ale o to nie bedzie trudno, bo pewnie bedziesz stala gdzies pod latarnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolność Ludziom i Zlodziejom a śmierć ku***m i frajerom ! ch*** z tym gudłejem lipa ze ludzie po 15 wylapali mam nadzieje ze wyskocza na wolność jak najszybciej chwala Ludziom! a Ty dziewczyno konrada nie przejmuj sie tym co niektorzy tu wypisuja .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jednym miał chłopaczyna rację: "15 lat, to ch.., a nie wyrok". Powinno być dożywocie połączone z ciężką fizyczną pracą - i to jako najłagodniejsza z kar. Niech się cieszy, że żyje w kraju, w którym prawo to fikcja i z tego, że trafiła mu się sędzina tak wyrozumiała dla chłopców mających problemy z wyrażaniem emocji, w końcu nie dowaliła mu specjalnie za "szmatę". Szkoda tylko, że wyjdzie taki za parę lat jako zresocjalizowany, z jedną kropką więcej na swojej przestępczej buźce i zapewne jeszcze szybciej wróci, z kolejną ofiarą swych niepohamowanych emocji na koncie. Kumple i kumpelki rzucający na forum k...mi i ch...mi będą dumni i oczarowani jego odwagą...no, bo taki kozak!! Patologia patologię patologią nakręca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna konrada napisał:
h*j wam w d*** nie macie prawa ich oceniac spojrzcie na siebie...banda frajerow! gowno was obchodzi to wszytko!!!!!! i to wy jestescie smieciami !! a od mojego chlopaka wara
Pokaż sie na Lsm to wpier***l dostaniesz..za studenta. Może ktośsie skusi na twoj ass, ale wątpie. Żul chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna konrada napisał:
taki z ciebie kolega korwa ze pawlowi teraz tylek obrabiasz spojrz na siebie oni zrobuili co zrobili ale sa dobrymi chlopaczynami a ty zwyklym smieciem i frajerem!! ale zapewniem cie ze pawel dowie sie o tym co tu napisales i reszte sam sobie wyobraz.. hahahahahah wiesz kolega mojego chlopaka jest tez moim kolega i dupy mu obrabiac nie pozwole FRAJERZE
1: byłem jego kolegą dawno temu. 2: patrzę na siebie, nie widzę nic niepokojącego. 3: no tak, w końcu "dobre chłopaczyny" lubią czasami kogoś dźgnąć nożem. 4: nie wiem czym charakteryzuje się "śmieć i frajer" jeśli tym, że chodzi do liceum, chce dobrze napisać maturę i dostać się na studia, to faktycznie masz racje. 5: niech się dowie, pozdrów go ode mnie, a resztę sobie wyobrażam....siedzi w więzieniu 15lat twoja dobra chłopaczyna (mam nadzieję, że 15posiedzą).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna konrada napisał:
nikt go tam nie ruszy bo grypsuje a zreszta tam siedzi pol mojego osiedla i duzo wiem.... a on ma tam szacunek bo gudlei sie tempi i takie scierwa jak ty a schylac po mydlo to sie mozesz ty....... hahahahahahahaha breechttttaaaammm sieee z ciebieeeeeeee haaahhaaaahhhaaaa
"a zreszta tam siedzi pol mojego osiedla" -właśnie to miałem na myśli mówiąc o życiu na Kunickiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weeźcie się uspokójcie ludzie gadać to potraficie, ale nie znacie Konradzika!To dobry chłopak,a poza tym to on tego studenta nie zabił, bo student był na rozprawie, więc to nie rzadne morderstwo jak mówia w tv i piszą w gazetach!Zajmijcie sie soba,a Konradzik ma rację pozdro dla niego :**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...